Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Під Полтавою відбулися відкриті особисті змагання полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування, присвячені Дню Збройних Сил України

центральна4 грудня 2016 року в лісовому масиві поблизу сіл Вовківка, Копили та Марківка (Полтавський район) відбулися змагання зі спортивного орієнтування,присвячені Дню Збройних Сил України.

Організовували та проводили захід Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, «Координаційна рада ГО учасників АТО» в Полтавські області, правління Полтавських клубів КСОТ «Центуріон» і REDWHITE.PRO,громадське об’єднання «Всеукраїнська спілка ветеранів «Братерство батальйону Фенікс» на чолі з депутатом Полтавської обласної ради П.В.Вороною.
У змаганні взяли участь 63 спортсмени, серед яких були вихованці гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, дорослі орієнтувальники, учасники АТО на Сході України. За 2 години учасники мали подолати спортивну дистанцію «За вибором» та віднайти на місцевості до двох десятків контрольних пунктів – КП.
Напередодні проведення змагань зимова погода внесла свої корективи, тому долати лісову місцевість учасникам доводилось за умов низької температури та глибокого снігового покрову. Але примхи зими не стали нікому на перешкоді, й усі без винятку спортсмени своєчасно подолали лінію фінішу, показавши гарні результати.
По завершенню змагань на лісовій галявині відбулося нагородження переможців і призерів медалями та грамотами, наданими громадським об’єднанням «Всеукраїнська спілка ветеранів «Братерство батальйону Фенікс».

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:54
За тиждень:246
За місяць:1555
Всього:215049

Кориснi посилання