Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

В Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді створено обласне методичне об’єднання педагогів позашкільних навчальних закладів

 01З метою координації роботи спрямованої на підвищення фахового рівня працівників позашкільних навчальних закладів, удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчально-виховного процесу 18 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді створено ще одне обласне методичне об’єднання.

33 педагоги з 22-х позашкільних навчальних закладів, що займаються у своїх закладах організацією культурно-дозвіллєвої сфери, «об’єдналися» задля спільного обговорення питань пов’язаних з професійною діяльністю та обміну досвідом.
Відкрила засідання директор ОЦЕВУМ Надія Леонідівна Чернобель, яка наголосила на важливості організаційно-масової робота в ПНЗ, що містить у собі організацію дозвілля дітей та підлітків, спілкування з однолітками в різних формах ігрової та дозвіллєво-розважальної діяльності, поліпшення психологічного здоров’я дітей, створення умов для професійної орієнтації та самовизначення особистості.
Головою обласного методичного об’єднання організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності позашкільних навчальних закладів одноголосно обрано завідуючу відділом організаційно масової роботи ОЦЕВУМ Юлію Сергіївну Зірку.
«Активну фазу» засідання розпочав керівник відділу адвокації Благодійної організації «Світло надії» Сергій Віталійович Жук, який провів заняття з елементами тренінгу на знайомство та згуртованість колективу.
Питання «Гра – як засіб створення позитивної атмосфери у дитячому колективі» розкрила голова методоб’єднання Зірка Ю.С.
Практичну складову зібрання забезпечили культорганізатор ОЦЕВУМ Олексій Вікторович Рощупкін та вихованка гуртка видовищно-театралізованих заходів «ІМПРОВІЗ-ШОУ» Ярослава Свідерська, провівши з присутніми ігрову програму з правил безпеки життєдіяльності «Бешкетниця Маша».
Наприкінці засідання учасники ознайомилися з Положенням про проведення обласного фестивалю-конкурсу ігрових програм «Територія гри» та обговорили умови його проведення у поточному навчальному році.

 

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:52
За тиждень:244
За місяць:1553
Всього:215047

Кориснi посилання