Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулася краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята»

 основна22-23 листопада 2016 року на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді була проведена VІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята».
У заході взяло участь 132 учасники.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступили Гажієнко Галина Іванівна – заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Комісар Станіслав Вікторович – директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, які ознайомили учасників конференції із розвитком краєзнавства та системою національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю на Полтавщині.
На пленарному засіданні виступили:
Неживий Олексій Іванович, доктор філологічних наук, професор кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, підкреслив важливість пошуково-краєзнавчої роботи у вивченні історії рідного краю та відкритті маловідомих сторінок історії Полтавщини;
Кузьменко Наталія Вікторівна, старший науковий співробітник Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського, ознайомила учасників із комплексними краєзнавчими проектами, що проводилися протягом року; пропроблеми декомунізації у своєму виступі  наголосив Закалюжний Віктор Маркович, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету  ім. В.Г.Короленка;
Федорова Марина Анатоліївна, завідувач відділу краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, привернула увагу до роботи бібліотеки у співпраці з центром туризму та наголосила на важливості культурно-просвітницької діяльності з краєзнавства.
23 листопада учасники конференції поділилися своїми успіхами у дослідженні рідного краю під час засідань у секціях: історичного краєзнавства – 64 учасники, фольклору та етнографії – 34 учасники, географічного та екологічного краєзнавства – 34 учасники.
Усі учасники заходу отримали грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кращі доповіді відзначені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації,  керівники делегацій відзначені грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Кращі матеріали юних дослідників, що були рекомендовані науковцями увійшли до збірника матеріалів конференції, який отримав кожен учасник. 

 

На сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:17
За тиждень:17
За місяць:2267
Всього:212164

Кориснi посилання