Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні

головна20 лютого, пам’ятний День Героїв Небесної Сотні, у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2018 року – День Героїв Небесної Сотні

120 лютого 2018 року Україна вшановує пам’ять героїв, які віддали своє життя в боротьбі з авторитарним режимом.

Саме в цей день 2014 року силовики жорстоко знищили 47 беззбройних активістів Євромайдану.
Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної химери, яка хотіла повернути Україну в радянське тоталітарне минуле, багатонаціональний український народ пробудився, не дав себе зломити і не залишився у смертельній байдужості до майбутнього своїх дітей, до сьогодення своєї, даної Богом землі, гідності та честі свого доброго імені.

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

timthumb12 грудня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, до складу якого увійшли фахівці з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та Полтавського ОЦЕВУМ.

Шановні освітяни, батьківська громадо!

1Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Це свято традиційно відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці та приурочене збереженню пам'яті про наших гордих поборників, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність нашої держави; свято вшанування козацької мужності та звитяги. Це день усіх героїв сьогодення, які хоробро захищають територіальну цілісність України та усіх тих, хто поклав своє життя на сході країни заради щасливого майбутнього українського народу.

У Полтавській області започатковано військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл»

1Протягом 6-9 вересня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у селі Головач Полтавського району вперше відбулися змагання Обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл».
Гра започаткована Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації в рамках виконання заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:117
За тиждень:752
За місяць:2527
Всього:204434

Кориснi посилання