Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

timthumb12 грудня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, до складу якого увійшли фахівці з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та Полтавського ОЦЕВУМ.

Шановні освітяни, батьківська громадо!

1Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Це свято традиційно відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці та приурочене збереженню пам'яті про наших гордих поборників, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність нашої держави; свято вшанування козацької мужності та звитяги. Це день усіх героїв сьогодення, які хоробро захищають територіальну цілісність України та усіх тих, хто поклав своє життя на сході країни заради щасливого майбутнього українського народу.

У Полтавській області започатковано військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл»

1Протягом 6-9 вересня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у селі Головач Полтавського району вперше відбулися змагання Обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл».
Гра започаткована Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації в рамках виконання заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

Відбувся круглий стіл у формі вебінару «Виховання громадянина-патріота України в ході реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки»

119 вересня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся круглий стіл у формі вебінару на тему «Виховання громадянина-патріота України в ході реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки».
Захід організовано Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, за сприяння голови Полтавської обласної державної адміністрації.

19 вересня 2017 року відбудеться вебінар «Виховання громадянина-патріота України в ході реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки»

slide-019 вересня 2017 року о 15.00 Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського буде проведено засідання круглого столу у формі вебінару щодо обговорення шляхів реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки у навчальних закладах області.

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:18
За тиждень:1076
За місяць:2874
Всього:189537

Кориснi посилання