Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року завершено!

zno 201897-640x394

Департаментом освіти і науки, місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вжито заходів щодо створення належних умов для проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня по 13 червня 2018 року для понад 11,6 тисяч осіб на базі 56 навчальних закладів у 9 округах Полтавської області (м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни, м. Миргород, м. Горішні Плавні, м. Гадяч, м. Карлівка, м. Кобеляки, м. Пирятин).

Взаємодія з представниками органів місцевого самоврядування, педагогічної громадськості, засобів масової інформації, громадських організацій забезпечила спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти організоване проведення ЗНО в Полтавській області. На усіх пунктах тестування відбулося з дотриманням нормативних вимог.
Департамент освіти і науки облдержадміністрації висловлює щиру подяку всім причетним до проведення ЗНО-2018: органам управління освітою, відповідальним за проведення ЗНО, педагогічним та науково-педагогічним працівникам, керівникам закладів загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, відповідальним за пункти проведення ЗНО, службам спеціального зв’язку, територіальним підрозділам Національної поліції та поліції охорони, медичним працівникам, ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання покладених обов’язків під час організації, проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Полтавській області.
Дякуємо представникам засобів масової інформації за широке висвітлення підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання на всіх етапах!
Особливу подяку висловлюємо всім учасникам ЗНО-2018, які чітко дотримувалися процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, за ваш високий рівень культури, проявлену повагу до працівників пунктів проведення ЗНО та один до одного. 
Дякуємо всім за плідну співпрацю!
Від щирого серця бажаємо вам творчого завзяття, міцного здоров’я, миру та злагоди !

 

 

 

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:192
За місяць:1501
Всього:214995

Кориснi посилання