Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Інклюзивна освіта

17 лютого 2012 року проводиться постійно діючий семінар-тренінг «Школа інклюзивної освіти».

 

Із метою покращення адаптації та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами у навчальних закладах Полтавської області та розвитку інклюзивної компетентності працівників освіти різних ланок 17 лютого 2012 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся постійно діючий семінар-тренінг «Школа інклюзивної освіти».

 

У тренінгу взяли участь педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють з дітьми із особливими освітніми потребами та завідувачі міських (районних) психолого-медико-педагогічних консультацій (23 особи).

Під час тренінгу висвітлювалися наступні теми:

  • особливості розроблення індивідуального навчального плану (диференційоване викладання);
  • основні принципи роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами;
  • психолого-педагогічний супровід дітей з дислексією та дисграфією в умовах інклюзивного навчання;
  • психолого-педагогічний супровід дітей із синдромом гіперактивності та дефіцитом уваги (ГРДУ) в умовах інклюзивного навчання.

По завершенню семінару учасники отримали сертифікати та методичний комплект, матеріали якого будуть використані вчителями області у роботі з дітьми із особливими освітніми потребами та їх батьками.

Додаткову інформацію можна запросити у методиста відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Калініченко Ірини Олександрівни. Тел. 095-012-77-30, mail: каlin@реі.poltava.ua.

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:3
За тиждень:104
За місяць:1413
Всього:214907

Кориснi посилання