Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Розширення інклюзивного простору

IMG 20170921 0956085 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг». Цей Закон передбачає закріплення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами і надає їм можливість отримувати освіту в загальноосвітніх навчальних закладах за місцем проживання та регулює можливість отримати психолого-педагогічну та корекційно-розвиткову допомогу.

З метою реалізації державної політики у галузі освіти і науки України, забезпечення конституційних прав дітей з особливими освітніми потребами на освіту, визначення для них адекватних форм психолого-педагогічної, соціально-медичної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу потребою часу стало створення районних (міських) інклюзивно-ресурсних центрів.
21 вересня 2017 р. фахівцями комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічна консультація» проведена робоча нарада для завідуючих районними (міськими) психолого-медико-педагогічними консультаціями та представників територіальних громад.
Мета заходу:
- обговорення «Положення про інклюзивно-ресурсний центр» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 12 липня 2017 р. № 545;
- розгляд питань організації корекційно-розвиткових занять в умовах інклюзивного навчання;
- впровадження психолого-педагогічного супроводу фахівцями психолого-медико-педагогічних консультацій дітям, які навчаються на інклюзивному просторі та індивідуальній формі навчання.
У роботі взяли участь 26 завідуючих районих (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, представники 13 територіальних громад.
Нараду проводила завідуюча обласної психолого - медико-педагогічної консультації Кривенко Світлана Іванівна.


На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:3
За тиждень:104
За місяць:1413
Всього:214907

Кориснi посилання