Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

На фасаді Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 встановили пам’ятні дошки Артему Носенку та Віктору Баранову

511 жовтня 2016 року у Кременчуцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови ( вул. Лейтенанта Покладова, 8) було урочисто відкрито пам’ятні дошки Артему Носенку, герою, загиблому у АТО, та літературному діячеві, колишньому голові Національної спілки письменників України Віктору Баранову. Обидва були випускниками цього навчального закладу, тому саме на будівлі цієї школи їм були встановлені пам’ятні дошки.

Участь у заході взяли представники міської влади на чолі із секретарем Кременчуцької міської ради Юрієм Гриценком, рідні та близькі Артема Носенка та Віктора Баранова, педагогічний колектив та учні навчального закладу, а також представники громадськості міста.
Секретар міської ради Юрій Гриценко зазначив, що сьогодні відбувається урочисте відкриття пам’ятних дошок двом різним героям свого часу, на які повинні рівнятися нинішні і прийдешні покоління - відомому українському літераторові Віктору Баранову та герою АТО Артему Носенку, який був справжнім патріотом України і загинув, захищаючи рідну землю від ворога. Місто повинно знати своїх славних земляків і кременчужани завжди пишатимуться тими, чиї ім’я закарбовані в історії.
Перед присутніми виступила і мама загиблого героя Валентина Носенко, вона розповіла присутнім про дитинство сина, а також те, з яким патріотичним настроєм він пішов захищати Батьківщину. А дружина Віктора Баранова подякувала колективу навчального закладу за збереження пам’яті свого чоловіка, відомого письменника та літературного діяча.
Право відкрити дошки надали старшокласникам, після чого всі присутні поклали квіти.

 

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:243
За місяць:1552
Всього:215046

Кориснi посилання