Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Робота по створенню опорних шкіл продовжується

 Рисунок125 травня відбулася робоча поїздка директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олени Харченко до Зіньківського, Решетилівського, Чутівського та Шишацького районів. Метою поїздки було ознайомлення із загальноосвітніми навчальними закладами, що стали переможцями обласного конкурсу на кращий проект опорної школи - Шишацькою спеціалізованою школою імені В.І. Вернадського, Зіньківською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 1 та Чутівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

Також відвідано Жовтневу загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Решетилівського району, що відібрана Міністерством фінансів для «пілотного» проекту по створенню опорних шкіл за підтримки групи міжнародних донорів, серед яких - Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна".
Під час поїздки проведено зустрічі з керівництвом Зіньківського, Решетилівського, Чутівського районів та об’єднаної територіальної громади Шишацької селищної ради, а також начальниками органів управління освітою, директорами шкіл, що стануть опорними та філіями. Обговорено нагальні проблеми, що виникають у процесі створення опорних шкіл, та визначено першочергові завдання, які необхідно виконати до 1 вересня.

 

На сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:98
За тиждень:490
За місяць:1799
Всього:215293

Кориснi посилання