Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Триває підготовка персоналу пунктів проведення ЗНО-2015

11 березня Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського  проведено семінар-навчання для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Кременчука, які працюватимуть на пунктах проведення ЗНО у якості старших інструкторів, на базі Кременчуцького ліцею №11. Після навчання старші інструктори склали тест-контроль і отримали сертифікати.

 

 

12 березня Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського проведено семінар-навчання для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів Гадяцького району, які працюватимуть на пунктах проведення ЗНО у якості старших інструкторів, на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4. Успішно пройшли тест контроль та отримали сертифікати близько 80 старших інструкторів.

Відповідні наради проведено для педагогічних працівників міста Полтави на базі Полтавської гімназії «Здоров’я» №14 (10березня) та Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 (13 березня).

На сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання