Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміінстрації Олена Харченко відкрила ІV етап ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

 DSC 022426 березня 2017 року у Полтавському художньому музеї  (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося урочисте відкриття IV етапу ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). На змагання прибули 59 учасників та 26 керівників команд із 24 регіонів України та м. Києва.

Відкрила олімпіаду директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету конкурсу Олена. Харченко та привітала учасників і вчителів  з усієї України від імені голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та освітян Полтавщини.
Щирими напутніми словами юних учасників олімпіади привітали заступник директора Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти  Міністерства освіти і науки України  С.М. Дятленко та голова журі,  доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та методики навчання технологій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини А.І. Терещук.
Сергій Миколайович Дятленко  передав учасникам олімпіади вітання Міністра освіти і науки України Л. М. Гриневич та від імені міністерства побажав учасникам з гідністю і честю пройти шлях олімпіадних випробувань і показати найкращі результати: «Саме на олімпіаді ви зможете перетворити свою майстерність на нагороди, призи, досягнення.  Але головне – те, що змагання дасть вам змогу поспілкуватися з однолітками з різних куточків України, отримати багато нових вражень, прилучитися до духовності полтавського краю, сповнитися сили, наснаги та бажання творити й далі розвиватися не тільки в галузі трудового навчання, а й особистісно».
 Художні колективи Полтави подарували учасникам олімпіади та гостям гарний концерт. У ньому взяли участь: народний художній колектив ансамбль танцю "Барвінок" Полтавського Палацу  дитячої та юнацької творчості; Творча студія Наталії Май; зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Каблучок» та зразковий художній колектив театр мод «Силует» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді; лауреат і переможець міжнародних та всеукраїнських вокальних фестивалів і конкурсів Людмила Супрунова; Театр мод факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка спільно з модельною агенцією «Століття краси».
Під час представлення команд  організатори наголосили на активній волонтерській діяльності присутніх у залі вчителів та учнів з усієї України. Аби підтримати воїнів АТО, вони виготовляють маскувальні сітки, пічки, балаклави, цукерки та печиво, шиють шапки, термокостюми, плетуть шкарпетки, влаштовують благодійні ярмарки, надсилають подарунки, обереги  та  сувеніри для солдатів, співпрацюють з добровольчими батальйонами.
Традиційно перед початком олімпіадних випробувань конкурсанти, члени журі та керівники команд виголосили клятву, у якій пообіцяли  поважати і виконувати правила змагання,  бути чесними і справедливими в оцінюванні майстерності учнів, підтримувати  здоровий дух суперництва команд та їх прагнення реалізувати творчі досягнення.
Заключний етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) для  учнів 11-х класів цього року  відбудеться окремо за програмами з обслуговуючих і технічних видів праці під загальним гаслом «Барви рідного краю» і складатиметься з 3-х турів: комплексної роботи, творчого проекту та теоретичного туру.
Перевірятимуть знання, практичні навички та вміння  юних «олімпійців» 18 членів журі – кандидати педагогічних наук, викладачі вищих навчальних закладів, кращі  вчителі загальноосвітніх навчальних закладів із різних куточків України.
Організаційний супровід проведення олімпіади забезпечують Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Програмою передбачені екскурсії містом і відвідини Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" імені Василя Кричевського, музею Раїси Кириченко у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка, Музею Весілля в с. Великі Будища Диканського району, творчі зустрічі з учителями Полтави, майстер-класи кращих учителів трудового навчання (технологій) Полтавщини.На сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:19
За тиждень:19
За місяць:2269
Всього:212166

Кориснi посилання