Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено обласний семінар-практикум на тему: «Створення нового освітнього середовища у загальноосвітніх закладах інтернатного типу»

 image3Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського на 2017 рік 21 березня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради проведено обласний семінар-практикум на тему: «Створення нового освітнього середовища у загальноосвітніх закладах інтернатного типу» для керівників обласних загальноосвітніх інтернатних навчальних закладів.

Мета заходу – ознайомити учасників семінару з основними сучасними тенденціями з формування навчального середовища відповідно до положень Концепції «Нова українська школа», з досвідом роботи Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна з даного питання.
У семінарі взяла участь Авдєєва Тетяна Валеріївна – головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.
Обговорено такі проблемні питання:
- Формування успішного освітнього середовища відповідно до положень Концепції «Нова українська школа» (Доповідач: Горбаньова Світлана Володимирівна – методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського).
- Обласні освітянські програми як фактор підвищення ефективності навчально-виховного процесу (Доповідач: Воліченко Інна Андріївна – методист відділу роботи з персоналом Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського).
- Школа – стара, діти - нові: шляхи взаєморозуміння (Доповідач: Мироненко Леонід Леонідович- кандидат педагогічних наук, заступник директора Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради).
Досвід роботи з організації навчально-виховної діяльності Гадяцької спеціалізованої школи-інтернат імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради «У затишному домі інтернатівської родини» презентувала її директор – Беседа Ольга Григорівна. Вона акцентувала увагу на тому, що головною метою закладу є створення належного освітнього середовища для здобуття учнями глибоких і міцних знань, формування і розвиток соціально зрілої, творчої, компетентної особистості, упровадження нових технологій навчання, підготовка випускників до вступу у вищі навчальні заклади.
Під час проведення практичної частини учасники семінару взяли участь у міжнародній відеоконференції «Global Generation» (Тарасюк Віталія Іванівна, учитель англійської мови). З 2016 року навчальний заклад зареєстрований на онлайн платформі Face to Faith. До програми долучилися понад 30 країн світу. Тема даної конференції «Фестивалі», спілкування відбувалося виключно англійською мовою із школярами  України (Львів), Італії та Індонезії.
Урок комплексного плавання у спортивно – оздоровчому комплексі продемонстрували Козаченко Владислав Сергійович та Іщенко Олександр Васильович, інструктори з фізичної культури. Директори загальноосвітніх шкіл - інтернатів ознайомилися із створеним сучасним середовищем спортивно-оздоровчого комплексу, в арсеналі басейну якого є повний набір сучасного спортивного інвентарю: плавальні дощечки, колобашки, м’ячі та інше, що забезпечує високий рівень навчально-тренувального процесу.
Цікавим і незабутнім став фрагмент світського балу для старшокласників «Серце Каменяра», присвячений 160-й річниці від дня народження І.Я.Франка (Автор і режисер - Москаленко Ірина Миколаївна, педагог-організатор). За сценарієм театралізованого дійства, організатори відтворюють творче зібрання у родині поета Михайла Павлика та його сестри Анни Іванівни, куди завітав молодий студент Віденського університету Іван Франко. Саме у цей час в його серці вирує глибоке почуття до попівни Ольги Рошкевич. На вечорі звучать пісні на вірші І. Франка, які вкотре піднесли велич таланту митця та зачепили найтонші душевні струни глядачів. Учні 10-их класів (саме вони є головними дійовими особами свята) вразили усіх присутніх красою виконання вальсу, полонезу, кадрилі, польки.
Учасники семінару отримали інформаційно-методичні матеріали, рекомендації щодо  створення  сучасного освітнього середовища та впровадження компетентнісного підходу до організації навчально-виховної процесу в загальноосвітньому інтернатному закладі.

 

 

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання