Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Створення сучасного освітнього середовища навчального закладу для забезпечення гармонійного розвитку особистості учня та його інтелекту

 53sJQSAcWSI23 березня 2017 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області відбувся міський науково-практичний семінар директорів шкіл та їх заступників з навчально-виховної роботи з теми «Створення сучасного освітнього середовища навчального закладу для забезпечення гармонійного розвитку особистості учня та його інтелекту».

Почесними гостями семінару були: Харченко Олена Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Онищенко Володимир Олександрович, ректор ПНТУ імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор, голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, заслужений працівник освіти України, Президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, Гриньова Марина Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, декан природничого факультету ПНПУ імені В.Г.Короленка, заслужений працівник освіти України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, Водолазська Тетяна Володимирівна, старший викладач кафедри менеджменту освіти ПОІППО імені М.В.Остроградського.
Відкрила семінар завідувач міського методичного кабінету Негода Світлана Іванівна, яка ознайомила присутніх з планом роботи даного заходу і побажала всім плідної роботи.
З привітальним словом до учасників семінару звернулись Угнічева Надія Дмитрівна, заступник міського голови з гуманітарних питань, Шошина Ірина Володимирівна, начальник відділу освіти.
Харченко Олена Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, привітавши учасників зібрання, окреслила шляхи реформування нової української школи в контексті профільної освіти.
Про особливості формування та розвиток творчих здібностей учнівської молоді в креативному освітньому соціумі зазначив у своєму виступі Онищенко Володимир Олександрович. Також, Оніщенко В.О. наголошував щодо мотивації випускників шкіл до навчання у вищих навчальних закладах нашої області з метою збереження кращого наукового потенціалу на Полтавщині.
Гриньова Марина Вікторівна озвучила питання реформування змісту освіти з проблем підготовки вчителя для нової української школи. Зупинилася на питанні залучення керівного складу загальноосвітніх навчальних закладів до навчання у магістратурі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка „Управління навчальними закладами”.
Питання «Нове освітнє середовище – інструмент розвитку особистості» висвітлила у своєму виступі Тетяна Володимирівна Водолазська.
Практичні аспекти модернізації управлінської діяльності як складової якісного розвитку навчального закладу розкрила директор СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.НижниченкаСеньОльга Олексіївна.
Досвідом роботи з питання удосконалення уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу поділилась Тормасінова Ірина Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Після теоретичної частини семінару учасники були поділені на три групи і змогли відвідати відкриті уроки в початковій та середній школі. А заключним етапом була презентація шкільного наукового товариства учнів «Пошук», де були представлені захисти не тільки наукових робіт, а й захисти постерів, фоторепортажів, відеороликів від найменших науковців до найстарших.
З великим інтересом учасники заходупереглянули експонати міського ярмарку педагогічних технологій «Творчі сходинки освітян міста-2017».
Учасники семінару, ознайомившись з роботою адміністрації та педагогічного колективу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, позитивно оцінили високу організацію методичної та управлінської діяльності щодо створення сучасного освітнього середовища навчального закладу для забезпечення гармонійного розвитку особистості учня та його інтелекту і прийняли відповідні рекомендації.

 

 

На сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:38
За тиждень:759
За місяць:3009
Всього:212906

Кориснi посилання