Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулася регіональна (не)конференція міні-EdCamp Poltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння»

 main25 лютого 2017 року у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1  І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради вперше у Полтаві для шкільних педагогів відбулася унікальна подія – регіональна (не)конференція міні-EdCamp Poltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння».

EdCamp – це (не)конференція, що проводиться в новому дискусійному форматі для співпраці освітян, які мають можливість відкритого обміну педагогічним досвідом, розв’язання спільних задач за принципом: «Дай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш!».   
Учасниками цієї події стали 160 небайдужих педагогів не лише Полтавщини, а й інших регіонів України. Освітяни мали  можливість відвідати 17 експертних сесій з актуальних питань навчально-виховного процесу, зокрема: коучинг в освіті, фасилітація, медіаграмотність, ненасильницька комунікація, гуманний підхід у педагогіці, професійне вигорання педагога та шляхи його уникнення, психологія взаємовідносин вчителя та учнів, нові технології в навчанні.
На урочистому відкритті   (не)конференції з вітальним словом виступила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Вікторівна Харченко, акцентувавши увагу присутніх на тому, що зміни в освіті починаються зі змін в особистості.
Протягом (не)конференції педагоги України  мали унікальну можливість поділитися своїм власним досвідом, взявши участь у формуванні учительської паралелі. Думка кожного освітянина була почута та врахована.
На учасників заходу чекали різноманітні сюрпризи від організаторів: «мотиваційне дерево», пісочна анімація, різноманітні творчі майстерні, «дерево побажань та пропозицій», тематичні смаколики та інші подарунки.
Наскрізною ниткою міні-EdCamp Poltava 2017 організатори обрали актуальні проблеми сьогодення, а саме: оновлення освітнього процесу, зміну ролі «сучасного вчителя», національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, екологічну грамотність, актуальність гендерно чутливої мови та вміння навчатися протягом усього життя.
По завершенні (не)конференції всі учасники отримали сертифікати та приємні подарунки. 

 

На сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання