Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Кременчуці відкрилася ХІV Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра", яка організована з метою надання допомоги випускникам загальноосвітніх закладів Кременчука в обранні майбутньої професії

9928717-02-22-14-16-18-472Вітаючи учасників просвітницького заходу, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що сьогодні наша держава та місто зокрема потребує розумних і кваліфікованих спеціалістів.
Вибір професії є дуже серйозним  кроком для кожного абітурієнта. Важливо, коли він співпадає з їх бажаннями та нахилами. 
Кременчук має певний досвід у проведенні подібних профорієнтаційних виставок. Із  кожним роком кількість ВУЗів, які беруть у них участь,  збільшується.
Наразі для української молоді розкривається широкий простір освітянських послуг. Підтвердженням цьому є сьогоднішня виставкова профорієнтаційна експозиція, яка  представлена провідними  навчальними  закладами різних рівнів акредитації не тільки України, а й Польщі та Словаччини.
 Молоді кременчужани отримали побажання якнайшвидше визначитися зі своїм професійним майбутнім, зробивши правильний для себе  вибір.
Місто Кременчук, його підприємства, організації, установи  чекають на молодих, талановитих, креативних спеціалістів, яким належить будувати його майбутнє.
Нагадаємо, що ХІV Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра" працюватиме у Міському палаці культури з 22 по 24 лютого 2017 року. У ці дні майбутні абітурієнти та їх батьки мають можливість поспілкуватися із представниками вишів, дізнатися про підготовчі програми, які пропонуються різними  навчальними закладами України та зарубіжжя.

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:38
За тиждень:759
За місяць:3009
Всього:212906

Кориснi посилання