Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

«…Навчання протягом життя, навчання усюди і завжди.» Відбулося засідання круглого столу «Створення єдиного освітньо-культурно-спортивного простору в об’єднаній територіальній громаді» на прикладі Омельницької ОТГ

 DSCN09101 лютого 2017 року директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко О.В. взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Створення єдиного освітньо-культурно-спортивного простору в об’єднаній територіальній громаді».

Серед запрошених також були голови об’єднаних територіальних громад області, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та інші зацікавлені особи.
До уваги присутніх було представлено пілотний проект «Формування  єдиного освітньо–культурно–спортивного простору «ЗЛАГОДА» Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області»  (голова ОТГ Шереметьєва Олександра Іванівна).
На думку розробників проекту, «через створення єдиного освітньо – культурно – спортивного простору ми виходимо на абсолютно нову модель системи формування гармонійно розвиненої, духовно збагаченої, морально сформованої особистості. Навчання протягом життя, навчання усюди і завжди. Україна сьогодні потребує такої моделі виховання і формування особистості, яка забезпечить швидке економічне зростання, сприятиме виходу України на новий соціальний рівень».
Під час засідання обговорено питання покращення стандартів надання освітніх, культурних, дозвільних послуг для населення об’єднаних територіальних громад, а також спроможності утримувати об'єкти інфраструктури.
Захід відбувся за сприяння Центру розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

  

 

На сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:102
За місяць:1411
Всього:214905

Кориснi посилання