Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Шановні освітяни!

 1408867481 14Щиро вітаємо вас із визначним для нашого суспільства святом – із 25 річницею з дня проголошення Незалежності України!

Це свято завжди випромінює дух патріотизму та гордості за свою націю, яка гідно пройшлаісторичні випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни!

 

Сьогодні – це свято, яке зі зброєю у руках відстоюють ровесники незалежної України! Свято, яке  у складні часи агресії та посягань на цілісність держави черговий раз об’єднує нас для  духовного оновлення та надихає на добрі справи задля збереження й розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, знаної та впливової серед світової спільноти держави!

Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним миру, міцного здоров’я, добра, щастя, достатку та щедрої долі! Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення стануть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям!

 

З повагою

Директор Департаменту

освіти і  науки                                                                                О.В. Харченко

 

 

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання