Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

13 серпня 2016 року святкувала свій перший рік народження Шишацька об’єднана територіальна громада.

 -sche-zmagalisja-v-kogo-smachnishij-korovajУрочистості у Шишаках відвідала і директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Вікторівна Харченко.

Свято об'єднаної громади пройшло на березі ріки Псел. З цієї нагоди у смт. Шишаках влаштували справжні народні гуляння — з частуваннями, дегустаціями, вшануванням кращих мешканців громади, представленням усіх населених пунктів, які рік тому вирішили об’єднати свої зусилля. Кожен старостат цього дня безкоштовно частував гостей. А ще змагалися, в кого смачніший коровай.

 

Освітні заклади Шишацької об’єднаної територіальної громади підготовлені до 2016/2017 навчального року. У 6 загальноосвітніх навчальних закладах, що знаходяться у власності Шишацької ОТГ, при підготовці до нового навчального року та опалювального сезону загалом проведено ремонт котлів, заміну систем опалення, водопостачання та водо відведення, відремонтовано спортивну залу та внутрішні вбиральні, проводиться ремонт теплогенераторної.

Розпочне діяти у районі і опорна школа - Шишацька спеціалізована школа імені В.І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області.

 

На сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:97
За тиждень:489
За місяць:1798
Всього:215292

Кориснi посилання