Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

БУЛА ПРОВЕДЕНА ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ЗА УЧАСТЮ ПРАЦІВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ, ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМІТЕТУ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ

IMG 45564-5 липня 2016 року на базі НОК „Ерудит” с. Потоки Кременчуцького району Полтавської області під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко О.В. була проведена інструктивно-методична нарада за участю працівників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Полтавського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад.

 На нараді були розглянуті питання про результати поглибленого вивчення діяльності Полтавської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій Полтавської області щодо забезпечення виконання на відповідній території актів і доручень Президента України, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади стосовно виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України щодо діяльності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області,про Концепцію розвитку методичних служб Полтавської області на 2015-2020 роки: проблеми, перспективи,про підсумки науково-методичної роботи в навчальних закладах області у 2015-2016 навчальному році: акценти, про розробку Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2017-2021 роки: вимоги сьогодення, про роботу навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка: досягнення, проблеми, плани, проблемні питання фінансування освітньої галузі при підготовці до нового 2016/2017 навчального року, хід виконання обласної програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2015-2019 роки, стан упровадження проекту по створенню опорних шкіл в Полтавській області, особливості організації курсів підвищення кваліфікації у 2016 році в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського тощо.

За результатами проведеної наради дані конкретні доручення.

 

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання