Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулася змістовна зустріч представників громадської організації «Жіноча громада» з школярами Полтавського району, яка присвячена 20-ій річниці Конституції України та 171-ій річниці перебування Тараса Шевченка в Полтаві

gr 19.08.15 ukrainaВ останні дні червня ми святкували 20-ту річницю Конституції України, а на початку липня відзначаємо 171-у річницю перебування Тараса Шевченка на Полтавщині. Ці дві події стали головними темами спілкування учнів Абазівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Полтавського району із полтавськими громадськими діячами.

Крім цікавої уявної мандрівки відомими архітектурними місцями України й Полтави, школярі поринули в спогади про урочистосте відкриття на фасаді рідної школи меморіальної дошки Великому Кобзареві до 200-літнього ювілею від дня народження поета та з нагоди його відвідин села Абазівки,  яку  встановили з ініціативи очолюваного Валентиною Шемчук відділення МО «Жіноча громада» та доброчинця, члена Ради підприємців міста Полтави, Вадима Голобородова за сприяння депутата Полтавської районної ради Григорія Рябоконя.
Вихованців ІІ зміни пришкільного табору «Компас» мали можливість поспілкуватися із заслуженим працівником культури України, головою обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентиною Шемчук.
Цікаво і змістовно відпочивають діти у пришкільному таборі. Неодноразова відвідували музеї, які знаходять у м. Полтаві. Історію рідного села вивчали в місцевому краєзнавчому музеї на залізничній станції. На схилах долини річки Полузір’я на околицях сусідньої Рожаївки відвідали ботанічний заказник. Під час свята англійської мови навчали іноземних слів перехожих на сільських вулицях, покупців у магазині, медиків у лікарні. У найближчі дні мріють влаштувати музичне дійство «Ой, на Івана Купала».
Полтавські громадські діячі висловлюють щиру вдячність за плідну співпрацю директору Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олені Харченко, директору Абазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавського району Тетяні Цимбалюк, начальнику пришкільного табору Надії Косиці та депутату Полтавської районної ради Григорію Рябоконю

 

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання