Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Про проведення фестивалю «Колискова пісня»

 

DSC 363518 травня 2016 року на базі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді м. Полтави відбувся Обласний фестиваль «Колискова пісня», в якому взяли участь близько 50 учасників з 16 районів (міст) Полтавської області, у тому числі Піщанська громада Кременчуцького району.

 

Захід був проведений на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.04.2011 року № 335 «Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня», Департаменту освіти і науки від 13.04.2016 року № 151 «Про проведення обласного фестивалю «Колискова пісня» та з нагоди відзначення Дня Матері, Міжнародного Дня сім’ї та Дня захисту дітей.

Переможцями обласного фестивалю стали:

I місце

Тамбієва Інна Олександрівна, Ясько Ярослава Петрівна, музичний керівник та вчитель музичного мистецтва СНВК № 16 м. Полтави.

II місце

Борисенко Лариса Вікторівна, мама вихованки середньої групи ДНЗ № 34 «Журавлик» м. Полтава;

Кругляк Алла Олексіївна, мама вихованця Глобинського ДНЗ № 1 «Дзвіночок».

III місце

Мороз Віталій Андрійович, Мороз Богдана Ігорівна, батьки вихованки старшої групи ДНЗ №12 «Червона шапочка» м. Лубни.

За творчий підхід та оригінальність виконання диплом отримав ансамбль «Весняні зорі» (Луканич Надія Михайлівна, Макаренко-Верич Тетяна Анатоліївна, Матько Олеся Олександрівна, Подоляк Тетяна Олександрівна та Сизоненко Любов Вікторівна) дошкільного навчального закладу № 42 «Зайчатко» м. Полтави.  

 

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання