Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ПЕДАГОГІВ

 

ОМО

26 квітня на базі  Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулось засідання обласних методичних об’єднань: керівників літературних студій і літературної вітальні «За обрій» (координатор – методист Лебідь Яна Володимирівна), а також педагогів інструментального і циркового жанрів (координатор – методист Синягівська Ірина Сергіївна).

 

Керівники літературних студій та їх вихованці із Зіньківського, Карлівського, Кобеляцького, Машівського, Пирятинського, Решетилівського, Хорольського районів та міст Полтави і Комсомольська, разом з доцентом кафедри української літератури факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Неживою Людмилою Львівною розглянули питання «Постмодернізм як спосіб творчої поведінки у сучасному культурному просторі». Фіналістка «Молодої Республіки Поетів», учасниця           І Міжнародного молодіжного літературного форуму у місті Київ та Міжнародного фестивалю відеопоезії «Cyclop» Анна Ютченко ознайомила присутніх з діяльністю незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus». Також на засіданні обговорили особливості та перспективу участі  вихованців літературних студій і літературної вітальні «За обрій» у поетичних конкурсах.

Засідання педагогів інструментального і циркового жанрів відкрила викладач саксофону Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.І. Майбороди Марина Сергіївна Котельнікова, яка розкрила тему «Організація індивідуальної роботи з учнями-інструменталістами», у якій виокремила нові методи своєї діяльності.

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри медико-біологічних дисциплін і фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Олександр Володимирович Донець наголосив на тому, що здоров’я дітей – найважливіше у розвитку особистості, а також акцентував увагу на ролі керівника  дитячого циркового колективу.

Досвідом роботи з колегами поділилась керівник зразкової дитячої циркової студії «Молодість» Полтавського міського будинку культури                          Семенова Лариса Валеріївна, яка презентувала фото- та відеоматеріали, що у повній мірі підтвердили глибинну професійну підготовку юних артистів циркового жанру.

Завершальним етапом методичного об’єднання стали показові виступи вихованців народної циркової студії «Єдність» ОЦЕВУМу та зразкової дитячої циркової студії «Молодість» Полтавського міського будинку культури.

 

На сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання