Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ПОВІР У СЕБЕ» СЕРЕД ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

 

01«Конкурсно-фестивальну весну» в ОЦЕВУМі 27 квітня 2016 року завершив обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами, який проводиться з метою сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими потребами, популяризації їх творчості, заохочення соціальної та творчої активності дітей з особливими потребами, привернення уваги громадськості та благодійних організацій до їх проблем.

 

Фестиваль «Повір у себе» щороку об'єднує талановитих дітей та молодь полтавського краю віком від 6 до 25 років, які мають можливість проявити себе у вокалі, хореографії, декламації, інструментальному та оригінальному жанрах, образотворчому чи декоративно-ужитковому мистецтві.

Цього року для участі у фестивалі долучилися понад 340 учасників з позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних навчальних закладів, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дитячих будинків-інтернатів для хлопців та дівчат Полтавщини.

Учасники фестивалю отримали призи та сувеніри, придбані за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Також підтримали талановиту молодь волонтери Обласного молодіжного центру Полтавської обласної ради.

 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання