Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Залучення дітей з девіантною поведінкою до осередку живої природи

DSC 0001Відділом закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки спільно з  управлінням превентивної діяльності Головного управління національної поліції у Полтавській області для дітей з девіантною поведінкою організовано екскурсію до Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

У такий спосіб було реалізовано гарну ідею – долучити дітей до світу природи і мистецтва, а також допомогти їм пізнати себе та відшукати приховані таланти. Адже основне завдання позашкільної освіти, полягає у тому, щоб захопити  дітей цікавими справами і не залишити часу для хибного дозвілля, яке шкодить їх особистості і здоров’ю.   

«Кожній дитині потрібно дати шанс відчути себе обдарованою і спрямувати свою енергію в корисне русло», - такої думки дотримується начальник сектору превентивної діяльності Управління національної  поліції в Полтавській області Ахіджанян Ж.С., якій щодня доводиться працювати з непростою категорією підлітків, що потрапили під негативний вплив мікросередовища та замінили дитячі інтереси і невинні розваги згубними звичками та протиправною поведінкою.

Екскурсія справила на цих дітей велике позитивне  враження.

Позашкільна освіта – це відмінний профілактичний засіб, який виконує дві основні функції: формування особистості та заповнення дозвілля корисною і цікавою роботою, зазначила Ухань О.А., начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки.

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:25
За тиждень:1006
За місяць:2804
Всього:189467

Кориснi посилання