Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавську спеціалізовану школу-інтернат №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради завітали представники Управління патрульної поліції м. Полтави.

 

DSC 592212 квітня у Полтавську спеціалізовану школу-інтернат №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради завітали представники Управління патрульної поліції м. Полтави.

Заступник командира Полтавської патрульної поліції Павло Сергійович Пипенко, командир роти  Юлія Іванівна Качала розповіли учням 1-6 класів про правила дорожнього руху для пішоходів, про обережність і уважність при переході дороги, про кримінальну і адміністративну відповідальність та співпрацю з поліцейськими. Вихованці мали змогу оглянути патрульний автомобіль, відчути себе в ролі захисників громадського порядку, одягнувши поліцейський бронежилет. Діти з великою цікавістю ознайомилися з механізмом наручників, правилами використання гумових кийків. Поліцейські наочно продемонстрували технічне обладнання, яке допомагає виявляти та затримувати порушників правопорядку та злочинців. Від зустрічі з представниками нової поліції учні отримали масу позитивних емоцій. Сподіваємося, що наша наступна зустріч буде такою ж теплою та незабутньою.

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:52
За тиждень:244
За місяць:1553
Всього:215047

Кориснi посилання