Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

В м. Полтаві було проведено відкриту першість Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з пішохідного туризму

Першість ПОЦТКУМ 1557        З 08 по 10 квітня 2016 року в м.Полтаві було проведено відкриту першість Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з пішохідного туризму в залік 20 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини..

У змаганнях взяли участь 9 команд старшої та 13 команд середньої вікових груп  з 11 територій Полтавської області: м.Полтави, м.Комсомольська, м.Миргорода, Диканського, Машівського, Кобеляцького, Новосанжарського,  Лохвицького, Лубенського, Чутівського районів, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а також три команди з Донецької області, всього    129 юних спортсменів.

Програма складалась з особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод» та командних змагань на дистанції «Крос-похід».

У загальному заліку серед команд старшої вікової групи перемогла команда Лубенського району (тренер Баранов О.А.), друге місце посіла команда Миргородської міської станції юних туристів (тренер Ошека О.В.), третє місце –  Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.). Серед команд середньої вікової групи перемогу здобула команда Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.), друге місце посіла команда Кобеляцької районної станції юних туристів-1 (тренер Кордіяк І.К.), третє місце – Лубенського району (тренер      Баранов О.А.).

В особистій першості кращими стали: Дудник Дар’я, Біленко Анастасія, Следь Богдан, Порохня Олександр, Танько Анастасія, Ткачук Катерина з команди Полтавського обласного  центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Оне Ольга-Валентина з команди Миргородської міської станції юних туристів,  Безкровний Богдан,  Варвінська Валерія, Пузь Дмитро з  команди Лубенського району, Свистун Максим з команди Машівського району, Мироненко Олексій з команди Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.