Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено засідання круглого столу «Профілактика дитячої злочинності»

DSC 8656    Одним з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми та молоддю в області є превентивне виховання та профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх.

З метою пошуку ефективних шляхів та методів зниження рівня злочинності серед дітей та молоді, виявлення позитивного досвіду профілактичної роботи Департамент освіти і науки спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області 5 квітня 2016 року на базі професійно-технічного училища № 4 відбулося засідання круглого столу на тему «Профілактика дитячої злочинності».

Відкрила засідання круглого столу заступник начальника управління закладів інтернатного типу, вищої, професійно-технічної освіти, науки, позашкільної та виховної роботи Н.М. Мордик. У заході взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області, органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, служби у справах дітей облдержадміністрації, заступники директорів з виховної роботи професійно-технічних та інтернатних закладів, представники громадських організацій, волонтери.

Протягом засідання було розглянуто такі питання, як правовиховна робота в контексті національно-патріотичного виховання; формування та розвиток ціннісних орієнтацій особистості; робота навчальних закладів щодо протидії торгівлі людьми; попередження насильства в дитячому середовищі; шкідливі звички, їх профілактика та корекція.

На засіданні була представлена робота позашкільних навчальних закладів області яка  сприяє попередженню протиправних дій серед учнівської молоді.

Під час аналізу стану злочинності серед неповнолітніх у Полтавській області за три місяці 2016 року було наголошено на позитивній динаміці щодо зменшення правопорушень та скоєних злочинів серед неповнолітніх.

Про мету підписання Меморандуму про співпрацю Департаменту освіти і науки  та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області розповів перший заступник директора центру, доктор наук з державного управління, професор М.І. Лахижа.

Також, учасники засідання обмінялися досвідом роботи з питань правового виховання в навчальних закладах області.

Під час проведення заходу розроблені методичні рекомендації щодо профілактики правопорушень та злочинності  серед учнівської молоді.

Учасники круглого столу мали можливість переглянути виставку творчих робіт учнів професійно-технічного училища № 4.

На сайті

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання