Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Поглиблений тренінг для тренерів: від навчання учнів професійно-технічних навчальних закладів до практики

hKgMItD-eoIІз початку 2016 року на Полтавщині реалізували три етапи ініціативи, мета якої – підвищення обізнаності  учнів професійно-технічних навчальних закладів області щодо безпечної міграції та працевлаштування, ознак та форм торгівлі людьми, способів вербування та шляхів протидії торгівлі людьми.

Загалом освітніми заходами охопили психологів, педагогів та сто учнів із десяти професійно-технічних навчальних закладів області. Серед останніх обрали по четверо найактивніших від кожного закладу та провели для них поглиблений тренінг для тренерів.

Під час роботи у міні-групах учасники відпрацювали на практиці різні форми проведення занять серед однолітків (міні-лекція з електронною презентацією, перегляд фільму з подальшим обговоренням, інформаційне повідомлення з практичною вправою), обговорили із експертами позитивні сторони та ймовірні ризики методу «рівний-рівному». 

– Я думаю, що хлопцям, із якими я навчаюсь, буде цікаво почути таку інформацію, адже дехто із них вже говорив, що планує влітку підзаробити. Моє завдання – зробити заняття максимально інформативними і корисними, – ділиться своїми враженнями Михайло, учасник заходу.

– Починаючи із наступного тижня, кожен з учасників проведе по 4 інформаційно-просвітницькі заходи на базі свого навчального закладу з метою поширення інформації та зменшення ризиків серед однолітків. Усі отримають необхідну кількість консультацій та методичних матеріалів, – зазначила фахівець БО «Світло надії» Ольга Гришко.

Графік проведення заходів буде узгоджено з адміністраціями навчальних закладів, а процес реалізації буде здійснений за допомогою БО «Світло надії». Фіналом проекту стане підсумкова конференція, де юні тренери матимуть змогу поділитися один з одним своїми здобутками та складнощами.

Серія тренінгів відбувається в рамках ініціативи  «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування», яку реалізовують БО «Світло надії» спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за  підтримки Представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні та Міністерства міжнародних справ Канади. 

На сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:308
За місяць:1617
Всього:215111

Кориснi посилання