Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Великосорочинській школі-інтернаті відкрили меморіальну дошку герою, загиблому в АТО

jvGYlSf7wd4«Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну!» – такими словами розпочався мітинг 27 березня 2016 року біля Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату. Захід присвячений відкриттю меморіальної дошки в пам’ять про випускника 1979 року Сергія Григоровича Никоненка.

Сергій Никоненко один із перших долучився до волонтерського руху: доставляв допомогу від жителів міста та району в зону АТО для бійців батальйону "Айдар". А з червня 2014 року вступив до складу  батальйону "Айдар". Для своїх бійців Сергій Никоненко був батьком і братом – йому довіряли, його любили. Чоловік до останнього мужньо та самовіддано боронив рідну землю. 18 січня 2015 року, в результаті нічного обстрілу терористами системами залпового вогню "Град" села Трьохізбенка Новоайдарського району Луганської області, Cергій Никоненко загинув.

Так, у рамках проекту «Пам′ять Героїв України» за підтримки українського фонду розвитку спільнот та ГО «Матері Миру» були організовані відкриття меморіальної дошки та концерт для учасників АТО і їх сімей. 

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:54
За тиждень:246
За місяць:1555
Всього:215049

Кориснi посилання