Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Науково-дослідницька діяльність як вища форма самоосвіти, розвитку і становлення особистості

gFDVN6ZOZNs   Дослідницька діяльність – вища форма самоосвітньої діяльності учня. Формування науково-дослідницьких вмінь у школярів – процес складний і довготривалий. Він не виникає на порожньому місці і не розвивається сам по собі. А тому завдання вчителя-керівника – поступово і методично формувати дослідницькі навички,  здійснюючи постійний контроль за виконанням учнями науково-дослідницьких робіт; аналізувати і виправляти помилки; визначати найкращі, найефективніші шляхи виконання роботи, поділяти її на певні складові та розділи, навчаючи учнів поєднувати дослідницьку діяльність з наукою,  а також з’ясовувати можливості подальшого застосування результатів роботи.

Як приклад, науково-практична конференція «Науково-дослідницька діяльність як вища форма самоосвіти, розвитку і становлення особистості», що відбулася 25 березня 2016 року в Тростянецькому навчально-виховному комплексі Полтавського району. Конференції передувала  наполеглива робота педагогічного та учнівського колективів. Програма шкільного колективу підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, здобула свої позитивні результати.

До участі в роботі конференції  запрошені юні науковці – призери інтелектуальних конкурсів, науковці-початківці (учні 4 класу), їхні керівники та учні, які в майбутньому братимуть участь у написанні науково-дослідницьких робіт. Учасниками заходу також стали випускники закладу, що продовжили свою наукову діяльність після закінчення школи: О.А.Панасюк – асистент кафедри правосуддя Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, Т.О.Зозуля – заступник директора Тростянецького НВК, В.І.Пивовар – студентка Полтавського юридичного коледжу. Вони побажали своїм юним колегам творчих успіхів та натхненної праці для досягнення поставленої мети.

Але найбільше зацікавлення  учасників конференції викликало спілкування з науковцями: Людмилою Вікторівною Литвинюк – кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри філософії та економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, Наталією Володимирівною Драч – методистом Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти         ім. М.В. Остроградського, учителем історії та правознавства, Валентиною Валеріївною Білокінь – методистом відділу освіти Полтавської райдержадміністрації.

На сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:243
За місяць:1552
Всього:215046

Кориснi посилання