Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Студентам Полтавського юридичного коледжу розповіли про систему безоплатної первинної та вторинної правової допомоги

 

gx4sN5zSgGA28 березня 2016 року в Полтавському юридичному коледжі відбулася зустріч з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, кандидатом наук державного управління  О.І.Черчатим.

     Олександр Іванович провів лекцію про систему безоплатної первинної та вторинної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зупинився на механізмі надання такої допомоги, категорії населення, що має право на безоплатну правову допомогу та послуги, які надає Полтавський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Лектор звернув увагу присутніх на результативність роботи та перспективи розвитку цієї системи.  

Студентів коледжу особливо зацікавило питання можливої співпраці, а саме участь у заходах, що організовує центр.Майбутні юристи не лише отримали інформацію про основні напрямки діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, а й познайомилися з кваліфікаційними вимогами, яких необхідно дотримуватися, аби в подальшому стати працівником даної системи.

 

На сайті

На сайті 123 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання