Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавському вищому професійному училищі ім. А.О. Чепіги активно займаються правовиховною роботою

 

C2IO8yhDF1M   Педагогічні працівники Полтавського вищого професійного  училища ім. А.О. Чепіги активно працюють над свідомим засвоєнням учнями  правових знань,  вироблення у них стійких переконань в необхідності дотримання своїх прав та виконання обов’язків, розвивають у дітей уміння орієнтуватися в різних ситуаціях, керуватися набутими правовими знаннями у життєвій практиці. Натомість проведення правоосвітніх заходів сприяють вихованню високих моральних ідеалів, почуття власної гідності, почуття патріотизму. Такий досвід роботи з правої освіти та правового виховання учнівської молоді вивчають Департамент освіти і науки спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

    У Полтавському вищому професійному  училищі ім. А.О. Чепіги з метою пропагування правових знань, формування в учнівської молоді переконання у необхідності дотримання правових обов’язків, розвитку почуття відповідальності за свої вчинки, а також удосконалення форм і методів морального та правового виховання учнів, діє правовий клуб «Закон і право» (керівник – практичний психолог Я.С. Нор). Керівник клубу використовує різноманітні форми і методи роботи: бесіди, круглі столи, лекторії, огляд та обговорення періодичних видань, диспути та турніри знавців права тощо. Тематика засідань клубу різновекторна: «Адміністративні правопорушення та їх наслідки», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх та вчинення злочинів», «Охорона трудових прав молоді», «Міцна сім’я – міцна держава», «Фізичне вдосконалення особистості, розвиток потреби вести здоровий спосіб життя», «Захист Батьківщини – священний обов’язок кожного громадянина»  тощо.

Кожен учасник правового клубу за потреби може отримати відповіді на будь-які правові питання, незалежно від тематики засідання, оскільки функціонування даного учнівського об’єднання забезпечує здійснення як профілактичної функції, так і просвітницької роботи. Саме тому на засідання запрошують працівників правоохоронних органів, органів юстиції, служб у справах дітей.

Як приклад, у березні 2016 року для членів правового клубу «Закон і право» та педагогів закладу працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провеливідеолекцію про реформи Міністерства юстиції України та безоплатну правову допомогу. Присутні мали можливість ознайомитись з останнімиреформами Міністерства юстиції України,  системою безоплатної правової допомоги та створенням бюро правової допомоги  на базі  районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції, які ліквідовуються.

 

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання