Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)-2016 – складова частина системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на Полтавщині

HVom3ODC7TU   Саме під таким гаслом 23 березня 2016 року Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провів обласний семінар організаторів І (районного, міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Захід відбувся на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9  за сприяння начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Н.Г. Дорохової та директора школи В.І. Годні.

У роботі семінару взяли участь 52 організатори гри, які представляли органи управління освітою райдержадміністрацій та виконкомів міських рад і об’єднаних територіальних громад, позашкільні навчальні заклади туристсько-краєзнавчого профілю, професійно-технічні, інтернатні навчальні заклади, громадські організації Полтавської області. Також для організації взаємодії, навчання й обміну досвідом роботи з національно-патріотичного виховання  на семінар були запрошені офіцери по роботі з особовим складом 18 окремої вертольотної бригади Армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України та представники Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді розташованого в м. Краматорську.

У своєму вступному слові директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Вікторович Комісар привітав учасників обласного заходу та окреслив завдання щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді й подальшого впровадження гри «Сокіл» («Джура») в усіх  навчальних закладах Полтавщини.

У ході роботи семінару відбулася змістовна розмова щодо впровадження форм та методів практичної роботи з організації у квітні-травні 2016 року          І (районного) етапу гри «Сокіл» («Джура»). Учасники зустрічі отримали методичні настанови та відповіді на питання щодо умов проведення ІІ (обласного) етапу гри, яка  триватиме з 11 по 14 травня  на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в селищі Головач Полтавського району.

Після розгляду теоретичних питань, учасники семінару мали змогу переглянути демонстраційні покази варіантів проведення видів гри «Сокіл» («Джура») «Впоряд» (стройова підготовка»), силового змагання «Перетягування линви» та творчо-мистецького звіту «Ватра. У колі друзів». Їх у спортивній залі наочно продемонстрували учні школи, юні джури рою «Козаки з Павленок» під керівництвом своїх виховників – В.Г.Колісника, заступника директора, та О.П.Рибалка, вчителя фізичної культури закладу.    

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання