Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Комсомольську на науково-практичному семінарі освітяни вивчали використання сучасних підходів до моделювання та організації навчально-виховного процесу в ПНЗ

 

ygIsX5U6sB0  24 березня в позашкільному навчальному закладі центрі дитячої та юнацької творчості Комсомольської міської ради Полтавської області відбувся науково-практичний семінар директорів, заступників директорів з виховної роботи ЗНЗ, завідуючих ДНЗ міста "Використання сучасних підходів до моделювання та організації навчально-виховного процесу в ПНЗ".

Із привітанням до учасників семінару звернулися гості заходу – Н.Д.Угнічева, заступник міського голови,І.В. Шошина, начальник відділу освіти, С. І.Негода, завідувач міським методичним кабінетом.

Теоретичну частину семінару розпочала З.М. Канівець, доцент кафедри методики змісту освіти і науки ПОІППО, кандидат педагогічних наук. Для присутніх вона виступила з доповіддю «Позашкілля як неформальна освіта: від ретроспективи до сучасного трактування». Директор центру дитячої та юнацької творчості Н.А. Сакун  привітала всіх присутніх та поділилася досвідом з організації навчально-виховної роботи в закладі, а також зупинилася на питаннях підвищення компетентності педагогів-позашкільників. Заступник директора Н.М. Ляховенко  у своїй доповіді наголосила, що діяльність центру дитячої та юнацької творчості спрямована на створення виховного простору для дітей та молоді міста, стимулювання розвитку природних нахилів та творчих здібностей  вихованців.

Різноплановою та змістовною стала практична частина заходу. Учасники семінару переглянули фільм про центр дитячої та юнацької творчості, знятий вихованцями студії тележурналістики "Реноме" (керівник О.С.Кущ ); відвідали виставку робіт вихованців та працівників Центру; стали учасниками цікавих майстер-класів з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, які підготували та провели керівники гуртків "Декоративні квіти" О.М. Хмарська, "Оригінальні штуки" Є.В. Полозун, "Сувенір" В.П. Сідько, "В'язаний дивосвіт" Н.О. Михайленко, "Юний дизайнер" О.В. Хохуля, "Чарівні барви" А.А.Чапала; завітали на заняття-презентації до творчих колективів закладу: зразкового вокального ансамблю "Каприз", керівник Ю.С.Ковнір, хореографічного ансамблю "Ремікс", керівник О.І. Бісько, колективу сучасного танцю "Streetdance",  керівник Д.С. Ломанова, театру моди і танцю "Престиж", керівник А.О. Попель. 

Особливу цікавість в учасників семінару викликала пізнавально-розважальна гра "Інтерактивні гойдалки", підготовлену методистом О.А.Скороходовою.  Заступники директорів ЗНЗ та вихованці центру дитячої та юнацької творчості змагалися  в кмітливості, демонстрували інтелектуальні та творчі здібності.

Завершальним акордом семінару стала родинна вітальня "Талановиті батьки – талановиті діти", на сцену разом з дітьми виходили їхні батьки та педагоги.

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання