Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді став срібним призером VІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016»

oEwKo02HYxQПолтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді долучився до Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016», що відбулася 17-19 березня 2016 у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатором цього заходу стала компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Під час заходу відбулися науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи за участю директорів закладів освіти, провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надала можливість обмінятися досвідом і думками.

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді взяв участь у конкурсі в номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час», за що отримав срібну медаль та диплом Міністерства освіти і науки України за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір.

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання