Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні краєзнавці та активісти музеїв представили свої досягнення на обласному зльоті

mYK-JJV9HNQ16–18 березня 2016 року для участі у ХХХІІІ обласному зльоті зібралося 120 кращих вихованців пошуково-краєзнавчих об’єднань, активістів музеїв при навчальних закладах із 17 районів і міст області, Полтавської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2 Полтавської обласної ради, Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища імені Бірюзова С.С., Полтавського юридичного коледжу, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У перший день перед відкриттям зльоту в фойє Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулася виставка з досвіду роботи «Досягнення юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах». Так, учасники зльоту представили матеріали про діяльність пошуково-краєзнавчих об’єднань за обраною темою, роботу музеїв різних профілів при навчальних закладах.

Поряд з виставкою проходила благодійна акція «Учасники обласного зльоту – воїнам АТО». У рамках акції організували збір коштів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра», лікувальних трав’яних чаїв під гаслом «Подаруй частинку тепла». Учасники зльоту впевнені, що зібрані речі, різні лікувальні збори нададуть нашим воїнам міцності та душевної рівноваги, допоможуть вилікувати хвороби та рани.

У ході акції учасники волонтерського загону «Надія» обласного центру туризму і краєзнавства провели для юних краєзнавців та активістів музеїв майстер-класи з виготовлення оберегів – янголів й вітальних листівок для воїнів. Зібрані під час акції кошти та подарунки передали волонтерам громадської організації «Полтавський батальйон небайдужих» для  підтримки учасників антитерористичної операції з Полтавської області.

На урочистому відкритті зльоту від Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації учасників привітав головний спеціаліст Сергій Валерійович Рибалко.

17 березня матеріали своїх досліджень діти представили на творчих майстернях: «Історичне краєзнавство», «Природниче краєзнавство», «Фольклор та етнографія», «Досвід роботи музеїв при навчальних закладах».

Під час екскурсійної програми учасники зльоту відвідали музеї військових конфліктів ХХ століття та військ зв’язку Збройних Сил України.

Найкращих результатів на зльоті досягли юні краєзнавці та активісти музеїв із міст Полтави і Кременчука, Гадяцького, Диканського, Зіньківського, Кобеляцького, Лубенського, Новосанжарського, Чутівського районів, Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища імені Бірюзова С.С., вихованці Полтавського обласного та Решетилівського районного центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, Миргородської міської станції юних туристів. Переможці та лауреати зльоту нагороджені призами і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а педагогічні працівники – грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. 

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:102
За місяць:1411
Всього:214905

Кориснi посилання