Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавському юридичному коледжі відбулася конференція студентської та учнівської молоді «Людина, суспільство, право: історія та сучасність»

KrdDSDGR5TY18 лютого 2016 року в Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася Регіональна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Людина, суспільство, право: історія та сучасність». На заході презентували свої дослідження студенти коледжів та учні загальноосвітніх навчальних закладів Полтави та Полтавської області.

Учасників та гостей конференції привітала т.в.о. директора коледжу    Л.Л. Старостіна. На пленарному засіданні студенти коледжу Д. Дикань,           К. Ковальчук, Ю. Крутоус, В. Сурков, М. Ніколаєнко представили ґрунтовні доповіді.

Під час конференції працювали секції «Теоретичні та історичні правові науки», «Галузеві правові науки», «Закони моралі – найкращі життєві орієнтири», «Lawinmodernsociety», на кожній з яких визначили кращі доповіді. Усі учасники отримали сертифікати.


На сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:201
За тиждень:619
За місяць:3361
Всього:194682

Кориснi посилання