Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Створення доброзичливих умов для розвитку дитини

Нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» передбачають не лише збільшення уваги держави до конкретних проблем дітей, а й через виконання цих ініціатив формування майбутнього України. І дуже важливо дати можливість кожній дитині розкрити свій творчий потенціал, розвинути свої здібності і таланти, що дасть віддачу суспільству і державі у майбутньому.
20131017 1 Для заступників директорів шкіл з виховної та навчально-виховної роботи Великобагачанського району на базі  районного будинку творчості дітей та юнацтва проведено тренінг «Організація роботи з розв’язання насильства у закладах освіти» за участю методистів Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені В. Остроградського А.М. Романенко та О.А. Красницької та  А.М. Романенко.
20131017 2Підвищити обізнаність педагогів щодо проблеми насильства, зокрема, серед дітей та покращити навички щодо вирішення цих проблем; сприяти створенню безпечного середовища в школах шляхом покращення підходів міжособистісного спілкування між дітьми, вчителями та батьками, покращити спроможність учителів, психологів, соціальних працівників проводити відповідну роботу в навчальних закладах з даного питання – такою була мета навчального тренінгу.

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:15
За тиждень:201
За місяць:2923
Всього:208517

Кориснi посилання