Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Обласний збір юних екологів та дослідників сільського і лісового господарства «Здобутки юних»

Відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації з 10 по 12 жовтня 2013 року на базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» проведено обласний збір юних екологів та дослідників сільського і лісового господарства.
20131012 1


Організаторами заходу є:

 

  • Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та  Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Полтавської обласної ради.

 Гості свята:

  • Блажків Ігор Миронович, головний спеціаліст Депарптаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації;
  • Овчаренко Людмила Миколаївна, директор державної спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні»;
  • Міщенко Павло Іванович, директор дитячого оздоровчого центру «Миргородський».

Під час обласного збору були підведені підсумки трьох обласних та 35 обласних етапів всеукраїнських конкурсів, акцій, проектів.
Активну участь у конкурсах, акціях, проектах взяли учні міст Полтави, Комсомольська, Кременчука, Глобинського, Зіньківського, Карлівського, Котелевського, Новосанжарського, Полтавського районів, Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та його філій у Полтавському та Шишацькому районах.
20131012 2На збір прибули 170 учнів з 25 міст та районів області. Для дітей у таборі були проведені цікаві пізнавально-розважальні заходи: екологічний брейн-ринг «Розумники і розумниці», «Екологічний потяг», спортивна естафета «Ми за здоровий спосіб життя!»
Учасники збору висадили саджанці дерев, які подарували члени екологічного гуртка «Друзі природи», районного будинку дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів Семенівського району.
20131012 3122  учнівські колективи області нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та грошовими винагородами за перемогу в конкурсах, що були надані Полтавською обласною радою за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у сумі 46 200 грн. Керівники колективів, які стали призерами даних заходів, нагороджені листами подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. 177 колективів-учасників обласних етапів всеукраїнських конкурсів, акцій, проектів нагороджені грамотами Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
20131012 4

На сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:123
За тиждень:309
За місяць:3031
Всього:208625

Кориснi посилання