Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Розвиток позашкільних навчальних закладів та дитячого спорту в області

06.03.2013 р. відбулася обласна селекторна нарада з питань розвитку позашкільних навчальних закладів та дитячого спорту в області під головуванням голови обласної державної адміністрації О.В. Удовіченка.
20130306 1 На нараді були розглянуті питання щодо виконання в області Закону України «Про позашкільну освіту», Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року,  Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» та доручень Президента України, що були дані на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 27 лютого 2013 року.
Щодо порядку денного інформували Коваль О.М. – заступник голови облдержадміністрації, Горбаньова С.В. – заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Петраш І. В. – тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Фасій Г. І. – начальник управління культури облдержадміністрації.
20130306 2У селекторній нараді брали участь голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники органів управління освітою, відділів, управлінь з фізичної культури та спорту, культури, у справах сім’ї та молоді райдержадміністрацій, міськвиконкомів.
20130306 3За результатами наради надано протокольні доручення щодо збереження та подальшого розвитку позашкільних навчальних закладів, неприпустимості їх недофінансування, недопущення закриття дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних майданчиків, приведення їх до належного стану, проведення в області комплексу заходів в рамках Року дитячої творчості.

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:15
За тиждень:201
За місяць:2923
Всього:208517

Кориснi посилання