Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтаві відбувся майстер-клас зі створення сценарію і режисури шкільних театралізованих масових свят і конкурсно-розважальних програм

20 лютого 2013 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського було проведено майстер-клас «Особливості  створення сценарію і режисури шкільних театралізованих масових свят та конкурсно-розважальних програм».

DSC 0963

Захід відбувся відповідно до плану роботи інституту, у рамках розпочатого 19 жовтня 2012 року циклу майстер-класів для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, метою яких є вдосконалення якості та ефективності святково-дозвільної діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах, розвиток святково-ігрової культури дітей і дорослих у сучасних суспільних умовах.

DSC 0966

У ході проведення заняття педагоги ознайомилися із різновидами сценаріїв, методикою їх написання, головними етапами роботи над сценарієм, створенням мізансцен та їх різновидами. Провела майстер-клас Людмила Євгенівна Фастовець, викладач вищої категорії, голова циклової комісії режисерських дисциплін Гадяцького училища культури імені І. П. Котляревського.

DSC 0976

Особливо сподобалося вчителям розроблення мізансцен до музично-театралізованого вечора, присвяченого роковинам Чорнобильської трагедії.      У другій частині заняття педагоги мали змогу опрацювати різні види ігор при проведенні дитячих святкових програм.

На сучасному етапі розвитку освіти особливого значення набуває організація в навчальному закладі ефектного, яскравого мистецького видовища, яке має виховне та естетичне підґрунтя.

DSC 1001


Підготувала А. М. Романенко

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:15
За тиждень:201
За місяць:2923
Всього:208517

Кориснi посилання