Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Привітання директора Департаменту Олени Харченко з нагоди свята Останнього дзвоника

 dzvnok 11Шановні випускники, вчителі, батьки, учні!
Щиро вітаємо вас із святом Останнього дзвоника. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає востаннє.Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас особисто він пролунає востаннє.

Минуть роки, а ви пам'ятатимете і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших учителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.
Дорогі випускники! Передзвін останнього дзвоника відкриває нову сторінку вашого дорослого життя. Вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, вміння творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!
Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням  змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.
Шановні вчителі! Дякуємо вам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям. Ба¬жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

 

 

 

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:41
За тиждень:215
За місяць:2465
Всього:212362

Кориснi посилання