Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулось засідання колегії Департаменту освіти і науки

 DSC015324 квітня 2018 року під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, голови колегії Харченко Олени Вікторівни на базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» відбулось розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки  облдержадміністрації.

В роботі колегії взяли участь голова Зіньківської районної ради   Нерозя С.В., виконувач обов’язків голови Зіньківської райдержадміністрації Водолага А.В., депутат Полтавської обласної ради, член комісії з питань освіти, науки, культури Путря О.О., працівники Департаменту освіти і науки, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  ім. М.В.Остроградського, директори діючих опорних шкіл, та тих, які будуть функціонувати як опорні навчальні заклади з 01.09.2018 року у районах та об’єднаних територіальних громадах області.
На колегії розглянуто актуальні питання розвитку освітньої галузі, зокрема:
Про Стратегію створення нового освітнього простору загальної середньої освіти Полтавської області на 2017-2020 роки в частині створення опорних шкіл та її реалізація  у Зіньківському районі;
Про схвалення Стратегії створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області  на 2017-2020 роки;
Про формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах області на 2018-2019 н.р.;
Про особливості проведення ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»;
Про стан виконання закладами освіти заходів Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки щодо правової обізнаності учнівської молоді, педагогічних працівників, батьківської громадськості, профілактики підліткової злочинності.
          Після розгляду та обговорення питань порядку денного, Колегія схвалила Стратегію створення нового освітнього простору загальної середньої освіти Полтавської області на 2017-2020 роки та Стратегію створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.
Мета Стратегії - сформувати сучасне освітнє середовище в області, яке б забезпечувало надання якісної освіти та виховання громадянина успішного та конкурентоспроможного у майбутньому.
В умовах децентралізації задля підвищення якості освіти та ефективного використання наявних ресурсів у 2017/2018 н.р. розпочали роботу 22 опорні школи. За оперативними даними місцевих органів управління освітою, що увійшли до вищевказаної Стратегії, заплановано створити опорних шкіл: у 2018 р. – 35 (у районах – 31/в ОТГ – 4), 2019 р. – 16 (15/2 ), 2020 р. – 13 (9/4).
З урахуванням усіх проведених заходів, що заплановані до 2020 року, в освітньому просторі Полтавщини передбачається функціонування 86 опорних шкіл, що є оптимальною кількістю для забезпечення сприятливих умов щодо надання якісних освітніх послуг.
Станом на 1 січня 2016 року в області функціонувала мережа із    37 закладів професійної (професійно-технічної) освіти державної форми власності.
Наразі їх 33 (5 вищих професійних училищ, 4 центри професійно-технічної освіти, 11 професійних ліцеїв, 13 професійно-технічних училищ).     Кількість закладів після реорганізації складатиме 18.
На колегії розглянуто ряд питань у порядку контролю. За підсумками розгляду прийняті відповідні рішення колегії.
Учасники колегії ознайомились із матеріально-технічною базою опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» - одного із перших опорних закладів області, зокрема відвідали кабінети фізики, біології, захисту Вітчизни, шкільного лісництва, спортивний зал, їдальню, смугу перешкод, майданчик зі штучним покриттям.

На сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання