Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Глобинському районі виконується План дій поетапного створення додаткових місць у закладах освіти на 2017-2019 роки , ініційований Кабінетом Міністрів України

DSC01018Старий Новий рік запам’ятається жителям с. Пузикове Глобинського району чудовою подією. 15 січня 2018 року в селі відкрили нову будівлю дошкільного підрозділу Пузиківського навчально-виховного комплексу. Її реконструкція тривала майже півроку і, нарешті, ознаменувалася урочистим відкриттям. 

На будівництво та реконструкцію дошкільного підрозділу виділено агропромхолдингом «Астарта-Київ» майже 8,5 млн. грн. та 900 тис.грн.. - з районного бюджету.
Крім привітальних слів, були подарунки від відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА - сертифікат на придбання шведської стінки, спортивного куточку в новостворений підрозділ та від Генерального директора ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» - кольоровий принтер.
Свято відкриття пройшло по-сімейному, тепло і затишно. Для жителів села Пузикового, його малечі, відкриття дошкільного підрозділу на 24 місця - це безцінний та довгоочікуваний подарунок.

 

На сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:69
За тиждень:261
За місяць:1570
Всього:215064

Кориснi посилання