Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Для вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді провели захід, присвячений Дню Соборності України

 DSC029117 січня 2018 року у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського до Дня Соборності України відбулася творча зустріч вихованців науково-технічних гуртків Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради з працівниками відділу технічної літератури бібліотеки. 

Захід до цієї урочистої дати під назвою «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!» проводився з метою поглиблення знань про iсторичний факт і значення злуки українського народу; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань нашого народу; відродження духовності; формування у дітей рис громадянина Української держави, виховання національної свідомості, особистої гідності, глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
Творчу зустріч відкрив директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Дуброва Володимир Іванович. Гостею заходу була заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації – начальник управління закладів інтернатного типу, вищої, професійно-технічної освіти, науки, позашкільної та виховної роботи Гажієнко Галина Іванівна.
Працівники бібліотеки підготували добірку літератури, присвяченої видатній даті в історії незалежної України – Дня злуки та Соборності українського народу. Перед вихованцями виступила завідувач відділу технічної літератури Івко Валентина Василівна.
Юні учасники зібрання декламували вірші про любов до рідної Батьківщини, українського народу. Під час зустрічі методистом Центру Козирод Ольгою Геннадієвною та керівником гуртків Гецелевич Ларисою Леонідівною було проведено майстер-клас з виготовлення з природних матеріалів оберегу "Підкова" в еко-стилі.
За ініціативою вихованців підковки передадуть волонтерам в Полтавський Свято-Успенський собор, які вручать їх воїнам АТО до свята.

 

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:70
За тиждень:262
За місяць:1571
Всього:215065

Кориснi посилання