Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

25 листопада стартує акція «16 днів проти насильства»

nas1З 2001 року Україна приєдналася до підтримки міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка 1991 року була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства і проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня. 

Акція покликана привернути увагу світової громадськості до існування у суспільстві різних видів насильства, перш за все стосовно жінок і дітей, ставить на меті осудження і подолання консолідованими зусиллями цього ганебного явища, утвердження в суспільстві ненасильницької ідеології.
Кампанія стартує у знакову дату – Міжнародний день із ліквідації насильства щодо жінок (25 листопада) і завершується 10 грудня, у День Прав Людини, коли Загальною Декларацією Прав Людини було утверджено право «на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків».
У дні з 25 листопада до 10 грудня, які дістали назву «16 днів проти насильства», відзначають низку міжнародних днів і річниць: 29 листопада – Міжнародний день захисту прав жінок; 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день інваліда, 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня - Річницю з дня «Монреальської різанини»; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.
Ключові дати акції акцентують увагу на непересічній цінності таких принципів ненасильницького людського співіснування у суспільстві, сім’ї, учнівському середовищі, як свобода, взаємоповага, справедливість, особиста недоторканість, милосердя.
Учнівські й педагогічні колективи закладів освіти Полтавщини ніколи не залишалися осторонь обласної акції «16 днів проти насильства»: підтримували її ініціативи, демонстрували прагнення до соціальної справедливості.
Департамент освіти і науки облдержадміністрації закликає і цього року долучитися до проведення просвітницьких заходів за тематикою акції заради створення соціального простору, вільного від насильства.
Скажемо «Ні!» проявам жорстокості, насильства, порушенню прав людини!

 

 

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:102
За місяць:1411
Всього:214905

Кориснi посилання