Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

За ініціативи голови Полтавської облдержадміністрації в області розробляється програма "Шкільне молоко"

 

20170721 10050121 липня 2017 року в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «Ситуація в молочному скотарстві Полтавської області».
Організатор: Громадська спілка «Полтавське товариство сільського господарства».
У засіданні круглого столу взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Фролов Сергій Олександрович, директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна, керівники провідних сільськогосподарських підприємств області, керівник СОК «Молочний світанок» Решетилівського району та власники сімейної ферми у Кобеляцькому районі, громадські діячі, а також представник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна інформувала про розроблення обласної Програми «Шкільне молоко», яка дозволить вирішити проблему дефіциту молока у раціоні харчування школярів. Програма передбачає введення молока у якості обов’язкового додаткового компоненту в раціон харчування учнів 1-4 класів у відповідності з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, за якими дитина у віці від 6 до 12 років повинна отримувати кожен день 200 мл молока, що вміщує близько 30% добової норми кальцію.
Наразі вирішуються питання щодо шляхів реалізації даної програми.

 

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:102
За місяць:1411
Всього:214905

Кориснi посилання