Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

V Всеукраїнська виставка-фестиваль "Обдаровані діти України"

18 травня 2012 року збірна команда від Полтавської області, яка складалась із 6 учнів Полтавських шкіл прийняла участь у V Всеукраїнській виставці-фестивалі "Обдаровані діти України", що проходила у виставковій залі Київського Палацу дітей та юнацтва. 

v etap obdarovani dityukr 18.06.2012 1

Організатори заходу – Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр Мала академія наук України.

Мета проведення Виставки-фестивалю – підтримка та надання можливості для творчого самовираження талановитих дітей та молоді України, презентація творчих проектів, популяризація позашкільних навчальних закладів.

Керівники команди: Денисюк Дмитро Валерійович, директор та Пироженко Марія Анатоліївна, методист позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради "Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді".
Учасники виставки-фестивалю продемонстрували наукові проекти в галузях мікроелектроніки, приладобудування, декоративно-прикладного мистецтва, екології. А саме: Бжовський Ігор з моделлю використання сонячних батарей в енергозберігаючому будинку; Білобров Владислав з моделлю космічної обсерваторії для дослідження Сонця; Калініченко Ольга з постерною презентацією "Тепловий насос як ефективний засіб енергозбереження"; Коваленко Денис з системою управління комп'ютером та обчислювальною технікою для людей з обмеженими фізичними можливостями на основі трьохосного акселерометра ММА7260q; Арканова Анастасія з презентацією "Ліхеноіндикація якості атмосферного повітря м. Полтава"; Комарова Оксана з вишивкою бісером: серія робіт "Янголи мрії", а також представлені роботи заочних учасників: Терели Валерія – виріб із дерева "Булава козацька" та Шелудько Альона – валяння з вовни: "Єврик-2012".

Для учасників заходу були проведені різноманітні майстер-класи, концерт дитячих колективів. Усі школярі отримали дипломи за участь у фестивалі і подарунки.

На сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:70
За тиждень:262
За місяць:1571
Всього:215065

Кориснi посилання