Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведення обласного свята «Найдорожчий скарб-дитинство», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей

1 червня 2012 року на площі біля обласного центру естетичного виховання учнівської молоді для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтави – вихованців пришкільних оздоровчих таборів проведено обласне свято «Найдорожчий скарб - дитинство», присвячене Міжнародному дню захисту дітей.
Для учасників свята обласним центром естетичного виховання учнівської молоді спільно з позашкільними навчальними закладами естетичного напрямку районів та міст області організовано «Містечко розваг», конкурси дитячих малюнків на асфальті «Я малюю світ», караоке «Веселі нотки», концертну, конкурсно-розважальну програми та гру «Пошук скарбів».

Обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено змагання «Туристська смуга перешкод».

Обласним управлінням з фізичного виховання та спорту проведено спортивні змагання з видів спорту та ігри «Козацькі забави».

Також для учасників свята обласними позашкільними навчальними центрами учнівської молоді були проведені майстер-класи, виставки творчих робіт.
Переможців конкурсів, розважальних програм, змагань відзначено грамотами, призами.

Учасників свята вітали Удовіченко О.В. - голова обласної державної адміністрації, Мамай О.Ф. - Полтавський міський голова, Мирошниченко В.І. - начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, Северин Ю.Р. – заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Голова обласної державної адміністрації Удовіченко О.В. вручив сертифікати на отримання путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітям з багатодітних родин.
Полтавський міський голова Мамай О.Ф. вручив сертифікат на отримання автомобіля дитячому будинку сімейного типу – родині Требух.

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:70
За тиждень:262
За місяць:1571
Всього:215065

Кориснi посилання