Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Привітання директора Департамента освіти і науки з Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

5938Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас з Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, що пройшлася по долях народів Європи, і увійшла до наших сердець як символ героїзму і безмежної мужності людей, що відстояли мир на землі. Адже немає жодної родини, в тому числі і на території Полтавської області, яку б не зачепило страшне горе Другої світової війни.
Ми маємо завжди пам’ятати про те, якою важкою ціною далася перемога над фашизмом, про героїзм, самопожертву та відвагу наших співвітчизників, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, пережили роки окупації та пекло концтаборів. Кожен з них виявив небачену стійкість і мужність заради існування нашої держави і нових поколінь її громадян.
Ми вдячні захисникам усіх поколінь, що присвятили себе служінню Україні, захисту рідної землі. Їх подвиг – безсмертний, пам’ять про них – нетлінна, вдячність народу – безмежна! А мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це  високий приклад для наслідування.
Тому одним із головних завдань освітян на сьогодні є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Кожен з нас має усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі!


З повагою

Директор Департаменту освіти і науки                                                                  О.В. Харченко

 

 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:52
За тиждень:244
За місяць:1553
Всього:215047

Кориснi посилання